Zarząd

Członkowie zarządu

Artur Fabijański – Prezes Klubu
Od 25.02.2006 r. jest prezesem i jednocześnie sponsorem LUKS „Kwisa” Leśna. Pozyskuje sponsorów i darczyńców oraz promuje klub w mas mediach.
Jego ogromne zaangażowanie w rozwój klubu, przynosi efekty w postaci organizacji Mistrzostw Polski Seniorów w Kajak Polo na pięknym obiekcie basenowym w Leśnej oraz Mistrzostw Weteranów. Artur bierze czynny udział w pracach, które pozwalają utrzymać tor kajakowy i basen w dobrej kondycji. Uczestniczy w treningach i zawodach sportowych np. „Bieg Piastów”, „Biegi Uliczne”, „Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajakarstwie”, „Mistrzostwa Weteranów Leśnej im. Ireneusza Kielera” i daje przykład młodzieży jak można spędzać czas wolny.
Obecnie jego troje dzieci trenuje w Leśnej: Bartek, Aleksandra i Wojtek.

 

Zbigniew Dudziński – Sekretarz Klubu
Od początku lat 90 ubiegłego wieku jest związany z klubem, od kiedy jego syn Robert rozpoczął przygodę z kajakami później Adam i Łukasz.
Jest aktyny w pozyskiwaniu sponsorów i środków na działania statutowe klubu, a także promuje klub w mas mediach. Ogromny wkład w poszerzenie zaplecza klubu i sprzętu sportowego. Jego zaangażowanie w rozwój klubu, przynosi efekty w postaci organizacji w Leśnej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich i Mistrzostw Polski Juniorów w slalomie. Ściśle współpracuje z dolnośląskim zrzeszeniem Ludowych Zespołów Sportowych we Wrocławiu. Jest członkiem zarządu Okręgowego Związku Kajakowego na Dolny Śląsk z siedzibą we Wrocławiu i delegatem Polskiego Związku Kajakowego.

 

Bogdan Sztuba – Członek zarządu
Od 1977 roku związany z klubem jako zawodnik, trener, wychowawca, działacz i przyjaciel sportu – angażuje się cały i spełnia się w tej roli. W latach 80 poprzedniego wieku przejął pałeczkę po państwie Alicji i Jerzym Stanuch (założycielach sekcji kajakarskiej) i do dnia dzisiejszego aktywnie przyczynia się do rozwoju klubu. Jest sędzią klasy I w Kajak Polo. Promuje aktywny i zdrowy tryb życia wśród dzieci i młodzieży. Kajakarstwem „zaraził” swojego brata Jacka i synów Edwina, Piotrka, Igora, Kacpra oraz bratanicę Paulinę, a także wnuka Oliwiera (5 lat).

 

 

Jacek Sztuba – Członek zarządu
Od 1986 roku związany z klubem jako zawodnik, a od 13.03.2006 r. jako szkoleniowiec i członek zarządu. Nauczyciel wychowania fizycznego i przysposobienia obronnego. Jest sędzią międzynarodowym i krajowym klasy I w Kajak Polo oraz sędzią klasy okręgowej w kajakarstwie górskim. Angażuje się w organizację imprez sportowych. Zajmuje się promocją klubu wśród dzieci i młodzieży.

 

 

Adam Łuczyński – Członek zarządu
W zarządzie klubu od 2007 roku, aktywnie uczestniczy w promowaniu klubu w naszym regionie. Bierze czynny udział w Mistrzostwach Weteranów, gra w amatorskiej lidze piłki siatkowej i promuje aktywny tryb życia i rekreację. Szkolił swojego syna Kamila, który trenuje w leśniańskim klubie.